Rīga, Ķengaraga iela 2a, 2.stāvs
Darba dienas no 10:00 līdz 19:00

Mēs izgatavojam guļamistabas mēbeles, bet jūs izveidojat guļamistabu

Mēs izgatavojam guļamistabas mēbeles, bet jūs izveidojat guļamistabu Mēs vēlamies, lai mūsu guļamistabas mēbeles padarītu jūsu dzīvi labāku. Mums ir liels produktu klāsts, kas ļaus jums izveidot guļamistabu, kas pilnībā atbilst jūsu gaumei, un tajā pašā laikā nepārsniedziet budžetu. Un, ja jūs meklējat jaunas idejas, mēs iesakām ieskatīties mūsu interjerā. Ievērojama mēbeļu un aksesuāru daļa ir sērija, kuras elementus ir viegli apvienot. Kolekcijas ir gultas ar izmēriem ir 140×200, 160×200, 180×200. Daudz gultas komplektējas ar kasti. Plaša skapju izvēle, katra sērija ir 3-durvju un 4-durvju skapji.  Baltkrievu mēbeles NEMAN tas ir kvalitāte un skaistums Jūsu guļamistabā. Mēbeles var apskatīt mūsu veikalā Rīga, Ķengaraga 2A, 2. stāvs.
Izcils dizains

Izcils dizains

Daudzu gadu pieredze darbā ar itāļu dizaineriem ļauj mums izveidot elegantas, izsmalcinātas, bet tajā pašā laikā pieejamas mēbeles.
Pierādīta kvalitāte

Pierādīta kvalitāte

Produktu kvalitāti pārbauda un testē standartizācijas centri, un to apstiprina ar Muitas savienības atbilstības deklarācijām.
Blakus Jナォsu mト)ai

Blakus Jūsu mājai

Ātra un laicīga Jūsu pirkuma piegāde. Veicam piegādi visā Latvijā, kā arī Baltijas valstīs.